Szczenięta

Nasza hodowla jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce, który jest jedyną organizacją kynologiczną w Polsce zrzeszoną w Międzynarodowej Federacji Kynologicznej FCI.

Wszystkie szczeniaczki otrzymają metryki, na podstawie których można wyrobić rodowód w każdym oddziale ZKwP. Nie sprzedajemy piesków bez rodowodów!

Pierwszy seter angielski zamieszkał z nami w 2006 roku i od tego czasu całe nasze życie poświęcamy anglikom. Staramy się bardzo uważnie dobierać nowe domy dla naszych maluchów, dlatego preferujemy wcześniejsze zapoznanie się z rodziną oczekującą na szczeniaczka z naszej hodowli.

Przyjęcie pod swój dach setera angielskiego to decyzja na całe jego życie, dlatego musi być dokładnie przemyślana, a przyszły właściciel musi dobrze znać specyfikę tej rasy. Setery angielskie to psy o wyjątkowym charakterze, który sprawdza się jako idealny pies rodzinny, jednak wymagają wiele cierpliwości i wyrozumiałości.

Jesteśmy zakochani w oryginalnych angielskich liniach seterów, dlatego w naszej hodowli używamy wyłącznie najlepszych psów posiadających mocne brytyjskie cechy. Zwracamy uwagę na zdrowie, doskonały, łagodny charakter oraz eksterier psów.

Jestem lekarzem weterynarii, dlatego przyszła mama jak i maluszki są pod stałą kontrolą weterynaryjną, oraz mają zapewnioną najlepszą możliwą profilaktykę. Szczeniaczki rodzą się w naszym domu i od tego dnia zostają członkami naszej rodziny. Uczestniczą w normalnym życiu, mają kontakt z innymi psami, dziećmi, są przyzwyczajane do różnych dzwięków, powierzchni, mają kontakt z ludzmi w różnym wieku. Wszystkie nasze szczeniaki wchodzą na kanapę! ;)
Maluszki opuszczają nasz dom po szczepieniach i odrobaczeniach odpowiednich do wieku. Każdy szczeniaczek otrzymuje swoją własną wyprawkę, a opiekun "instrukcje obsługi". Wszystkie szczenięta mają wykonany test słuchu BAER w kierunku głuchoty i otrzymują certyfikat.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży szczeniąt bez podania przyczyny.

Zainteresowanych szczeniętami setera angielskiego, jak i samą rasą serdecznie zapraszam do kontaktu pod adresem setter@ravandlil.pl bądź poprzez formularz kontaktowy